Naše služby

Hausboaty

Hausbóty jako takové jsou plavidla určená pro rekreaci na vodě. Ať už je to řeka, rybník nebo plavební kanál, tak je hausbót vybavený vším, co potřebuje rodina i s dětmi na několikadenní cesty. Nejčastěji se do hausbótu instalují dvě pevná lůžka a dvě lůžka rozkládací. Kajuty jsou pak zastřešeny, takže i při zhoršení počasí můžete být s rodinou v suchu.

Ovládání lodě je zajištěno z „kapitánského můstku“ kormidlem. Hausbót pak pohání motor, při jehož výběru se s klientem vždy důkladně radíme. Hausbóty mohou být doplněny o držáky prutů nebo jízdních kol, případně slunečník nebo stolek se židlemi.

Hausbóty mohou být i rozměrné stacionární k zaparkování na místě.

BYDLENÍ NA VODĚ je příjemné a levné.
BYDLENÍ V HAUSBÓTU vybaveném obývákem s kuchyňkou, ložnicí a sprchou s WC poskytuje dostatečný komfort.

Hausbót typ R 1

Hausbót typ R 2

Hausbót typ R 3

Plavidlo má délku 8 m, šířku 2,6 m.

Hausbót typ R 4​

Hausbot přední R4
Hausbot zadní R4

Hausbót typ R 3 D

Na plastové plováky s podlahou lze umístit i dřevěnou nástavbu. Výrazně ale vzroste váha plavidla, plováky budou mít větší průměr. Členění a celková dispozice je stejná jako u typu R 3 (pokud si zákazník nebude přát jinak).

(Kromě tohoto standardního provedení je možné vyrobit hausbót dle konkrétních představ zákazníka. Volitelná je velikost, použité materiály i dispoziční řešení kajuty.)

Nástavba - kajuta

Nástavba je v celoplastovém provedení. S ohledem na měrnou hmotnost polypropylenu je celkové plavidlo konstruované jako nepotopitelné. Následné potažení pohledových prvků dřevěnou tapetou změní celkový vzhled.

Vnitřní rozměr kajuty je 5 x 2,6 m. Kajuta je osazena okny a prosklenými dveřmi na záď a na příď. V kajutě je vytvořena místnůstka 1,3 x 1 m na umístění chemického WC, umyvadla, případně sprchy. Pod podlahou WC může být zabudovaná nádrž na odpadní vodu.

Přední nezastřešená plocha pro relaxaci je 2 x 2,6 m a zadní zastřešená plocha má rozměr 1 x 2,6 m.

Využitelné zatížení tohoto polotovaru hausbótu s ohledem na výtlak plováků a váhu použitých konstrukčních prvků je 900 kg. Tato váha musí být rozdělena vybavení hausbótu a počet členů posádky.

Cena hausbótu s nevybavenou kajutou je 364 000,- Kč + DPH.

Obytnou nebo pochozí střechu lze zajistit dvěma výztuhami za cca 2 980,- Kč + DPH. Výztuhy mohou být vnitřní nebo vnější.

Tažné oko na přídi pro vlečení plavidla nebo pro natažení plavidla na přívěs lze namontovat za cenu cca 2 400,- Kč + DPH.

Reference

Ukázky naší práce

Ozvěte se nám

Máte dotaz?

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.